Dodatki do sukienki z cekinami – biżuteria, buty, torebka

sukienki z cekinami srebrneOd pewnego czasu w modzie wieczorowej dominują sukienki z cekinami, które wspaniale błyszczą się w świetle. Trzeba zaznaczyć, że są one niezwykle strojne, dlatego należy bardzo uważnie dobierać do nich dodatki, aby nasza stylizacja nie stała się kiczowata ze względu na nadmiar świecidełek. Przede wszystkim, musimy zachować umiar w ich stosowaniu, a ponadto, raczej nie powinny być one zbyt wyszukane, błyszczące czy dużych rozmiarów. Nie wskazane są też dodatki w oryginalnych, wręcz jaskrawych barwach, gdyż już dzięki samym cekinom nasz strój będzie wyróżniał się z tłumu.

Jakie dodatki pasują do kreacji z cekinami?

BIŻUTERIA PASUJĄCA DO SUKIENEK Z CEKINAMI

Po pierwsze, należy wspomnieć o biżuterii. Otóż, w przypadku sukienek z cekinami nie powinna być ona zbyt rozbudowana. Mile widziane są tu delikatne kolczyki, najlepiej przebitki. Ponadto, możemy postawić na kolię lub wisiorek, a całość może dopełniać skromna bransoletka. Natomiast, niedopuszczalne jest ubieranie zegarka do kreacji wieczorowej, ponieważ jest to w złym guście. Bywa, iż dodatkiem do stroju z cekinami jest pasek, ale jest on zazwyczaj cieniutki i najczęściej ma zastosowanie w przypadku fasonów ołówkowych. Z pewnością, do najładniejszych należą złote i srebrne paski, które wspaniale komponują z czarną kreacją.

dodatki do sukienek cekinowych

JAKA TOREBKA I BUTY DO KREACJI CEKINOWEJ?

Nie zapominamy także tu o torebkach, bez których nie można się obejść żadna kobieta podczas zabawy sylwestrowej czy karnawałowej. Należy wspomnieć o tym, że preferowane są tu małe kopertówki, które są ponadczasowe. Przede wszystkim, godne polecenia są torebki skórzane i satynowe, zarówno na łańcuszku jak i trzymane w ręku. Oczywiście, wiele wielbicielek posiadają też modne puzderka, a także kuferki, w których możemy ukryć m.in. kosmetyki. Idealnym uzupełnieniem stylizacji powinny być również wieczorowe buty. W przypadku sukienek z cekinami zalecane są satynowe pantofle, klasyczne czółenka z dziurką oraz wieczorowe sandałki, w szczególności na szpilce.

Podsumowując, dodatki do sukienki z cekinami powinny być stonowane, w umiarkowanej ilości, właściwie dobrane do stroju i sukienki, a wtedy będą stanowić wspaniałe zwieńczenie naszej kreacji.