Oryginalne sukienki w kwiaty

Kwiaty to jeden z największych hitów mody w tym sezonie. Aplikacje kwiatowe możemy znaleźć wszędzie: na torbach, chustkach, spódnicach, butach, spodniach, koszulach, tunikach, bluzkach i, oczywiście, na letnich sukienkach. Kwiatowe motywy kojarzą się przede wszystkim ze stylem hippie oraz boho, dlatego bardzo często można je spotkać na długich sukienkach w tym typie.

Motywy kwiatowe mogą być bardzo różne: od dużych, bardzo wyrazistych wzorów, aż po bardzo małe i drobne kwiatuszki. Sukienki w kwiaty mogą być bardzo eleganckie, na przykład jeśli sukienka jest biało-czarna, dzięki czemu idealnie będzie się nadawała na nieco bardziej odświętne okazje: na wesele lub ważne spotkanie. Można natknąć się na ołówkowe sukienki w kwiaty, które mimo swego klasycznego wyglądu, nabierają letniej lekkości i swobody.

Mini w kwiatki

Aplikacje kwiatowe bardzo często występują na młodzieżowych sukienkach w wersji mini. Nadają im zwiewności i romantyczności. Kwiatowe wzory prezentują się bardzo oryginalnie na sukienkach dżinsowych lub lnianych. Dzięki nim sukienki nie wyglądają nudnie, stają się charakterystyczne i wyjątkowe. Sukienki w kwiaty nadają się na wiele okazji w zależności od fasonu i stylu wykonanie. Najczęściej są idealnymi sukienkami na lato, zwłaszcza jeśli wykonane są z lekkich i przewiewnych materiałów. Aplikacje kwiatowe powinny być radosne, aby mogły kojarzyć się z wakacjami. Należy ustrzegać się przed nadmiarem kwiatowych ozdób. Pamiętajmy, że do kwiatowej sukienki nie będą pasować duże broszki lub kolczyki w kształcie kwiatów.