Tunika na lato

Tuniki to bardzo delikatne i niesamowicie przewiewne bluzki na lato. Dłuższe tuniki, sięgające połowy ud lub do kolan, świetnie wyglądają jako letnie sukienki do legginsów lub cienkich rajstop. Tuniki wyglądają bardzo ładnie i modnie nie tylko z wspominanymi już legginsami, ale również ze spodniami rurkami lub spódniczkami. Tuniki z odpowiedniego materiału mogą być również idealne jako sukienki plażowe.

Bluzki o fasonie tunik mogą przedstawiać rozmaite wzory oraz różnorodne desenie oraz motywy. Można natknąć się też na tuniki wykonane z bardzo delikatnych tkanin, które ozdobione są motywami kwiatowymi, ludowymi, indiańskimi, hinduskimi lub geometrycznymi. Kolorystyka powinna być jak najbardziej różnorodna. Od stonowanych, pastelowych barw, aż po neonowe, jaskrawe, wręcz fluorescencyjne kolory. Tuniki mogą mieć wcięcie w pasie, dzięki którym ładnie można podkreślić talię i linię bioder. Jeśli tunika nie ma posiada takiego wcięcia, można dobrać odpowiedni pasek, cienki lub grubszy.

Różowy sweterek

Tuniki na lato to przede wszystkim bluzki z krótkimi rękawkami lub bezrękawniki. Można też spotkać tuniki w formie asymetrycznych topów zdobione koronkowymi lub atłasowymi lamówkami. Hitem tego lata mają być tuniki ozdobione drobniutkimi kwiatkami. Modne będą zarówno tuniki z głębokimi dekoltami, jak i tuniki o fasonie półgolfów. Kolorystyka tunik zależy wyłącznie od naszych upodobań, ponieważ modne są właściwie wszystkie możliwe kolory i ich połączenia. Tuniki w odcieniach bieli i czerni będą bardzo eleganckie i szykowne, dzięki czemu będą idealne na wyjątkowe i ważne okazje.